Reklam
Filtrele
Reklam
Reklam
FACEBOOK'TA TAKİP EDİN
Sakarya Emlak İlan Facebook

Yardım

Üyeliğin Avantajları

Sakarya’da günlük gelişen emlak piyasasında öncelikle siz haberdar olursunuz. Böylece gayrimenkulünüzün değerini bilmiş olursunuz. Bizi yakından takip ederek hayalinizdeki Emlak’a sahip olabilirsiniz. Sakaryaemlakilan.com sitemize üye olan binlerce kişiye ulaşıp. Emlak alıp satabilirsiniz.

Üyelik ücretlimi?

Bireysel kullanıcılarımız. Sitenin sağ üst köşesinde bulunan "Ücretsiz ilan ekle" butonu tıklayarak 2 adet ilanı ücret ödemeden yayınlayabilirler.

Emlak ofisleri, Müteahhit ve inşaat firmaları, kurumsal kullanıcıların 90 gün kullanma hakkı ücretsizdir. Bunlar Sınırsız ilan ekleme yetkisi ve emlak ofislerini tanıtması ve Müşteriden gelen taleplere cevap verme gibi alanları ücretsiz olarak kullanabilir.

Daha detaylı bilgi için "Reklam" Link’ ini tıklayarak ulaşabilirsiniz

Üye Olmak İçin Ne gerekiyor ?

Sakaryaemlakilan.com üyesi olmak için aktif bir e-posta adresinizin olması ve Sakaryaemlakilan.com üyelik bilgileri formunu doldurmanız yeterlidir.
Üyelik Bilgi

Şifremi Unuttum

Sistemimizde güvenle sakladığımız şifrenizi unutmanız durumunda aşağıdaki linki tıklayarak "Şifremi Unuttum" sayfasına gidiniz.
Şifre Bilgi Açılan sayfaya e-posta adresinizi ve güvenlik kodunu girdikten sonra "Gönder"i tıklayınız. Yeni şifre belirleyebileceğiniz link en kısa sürede e-posta adresinize ulaşacaktır. Aldığınız e-posta içerisindeki linketıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Lütfen tıklayınız.
Şifre Unuttum Bilgi

Kullanıcı Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim ?

Şifrenizi, mevcut kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra “Profil Ayarlarım” bölümüne tıklayınız.
Profil Ayarlarım Açılan Profil Ayarlarım Sayfasından Profil Resmi, Kullanıcı Adı, Şifre, E-mail ve GSM bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.
Profil Ayarlarım

Nasıl İlan Eklerim ?

Üye girişi Yaptıktan sonra Yönetim Panelinizden “Yeni İlan Ekle” Linkine tıklayınız.
Yeni İlan Ekle Açılan İlan ekleme sayfasında belirtilen yönergeleri izleyerek ilan bilgilerinizi girerek son çıkan ekranda ekle butonuna basınız.
İlan Ver

Resim Ekleme Gerekli mi?

Sakarya emlak ilan sitesine ürün ekleme yapılırken, emlak ürünlerinin resimleri mutlaka eklenmelidir.

Resimler güncel ve net olmalıdır. Resimler üzerinde, herhangi bir logo ve tasarım bulunmamalıdır. Kişileri yanıltıcı bilgi ve resimler fark edildiğinde veya şikâyet durumunda sakaryaemlakilan yönetici editörler tarafında ekleyen kişiye hiçbir sual sormadan siteden çıkarma yetkisine sahiptir.

İlanlarımı Nasıl Görebiliririm ?

İlanlarım Linkine tıklayarak açılan sayfada tüm ilanlarını görebilirsiniz ve üzerinde güncelleme, yayında kaldırma ve yeniden yayınlama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
İlanlarım

Vitrin ve Kategoride nasıl İlanımı Yayınlayabilirim ?

İlanlarınızı vitrin ve kategorilerde ön planda yayınlamak için öncelikle hesabınızda krediniz blunmalıdır (Kredi İşlemlerim Sayfasına Göz Atınız). Üye Panelinizden İlanlarım Sayfasına gelerek İlanınızın yanındaki Öne Çıkar Butonuna tıklayarak yapmak istediğiniz işemi seçin ve kredi ödeme işlemini onaylayın.
Öne Çıkarma 1 ilan için kategroide öne çıkarmak için 1 kredi gerekmektedir.
1 ilan için vitrinde öne çıkarmak için 3 kredi gerekmektedir.
Öne Çıkarma Kredi

Hesabıma Nasıl Kredi Yüklerim ?

Kredi İşlamlerim Sayfasından hesabınıza yüklemek İstediğiniz krediyi seçerek onaylayarak ön sipariş veriniz. Verilen banka hesap numarasına kredi tutarınızı havale ediniz. 30 DK içinde kredinizi onaylanarak hesabınıza yüklenecektir.
Kredi Yükleme

Nasıl Emlak Ofisi Açarım ?

Emlak Ofisini sadece kurumsal üyelerimiz açabilmektedir.