Reklam
Filtrele
Emlak Ofisleri
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
FACEBOOK'TA TAKİP EDİN
Sakarya Emlak İlan Facebook

TOKİ 39 İlde Satış İşlemlerine Başlıyor, Listede Sakarya’da Var

TOKİ 39 İlde Satış İşlemlerine Başlıyor, Listede Sakarya’da Var

TOKİ, 39 ilde 105 konut ile 18 ilde 189 iş yerini 17-18 Mayıs'ta açık artırma yöntemiyle satışa çıkaracak.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 39 ildeki 105 konutu ve 18 ildeki 189 iş yerini açık artırma ile satacağını duyurdu.  Yapılan açıklamalara göre, açık artırmalar 17 Mayıs Salı ve 18 Mayıs Çarşamba saat 10.30'da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak. Ayrıca satışlarda internetten üzerinden de teklif verilebilecek.

Listede Sakarya’da var

Konut ve işyerlerinin satılacağı iller arasında Sakarya’da var. TOKİ Sakarya’da satışa sunduğu konutlar için yüzde 50 peşinat ve 120 ay vade olanağı sağlıyor.

 Gayrimenkul sahibi olmak isteyen vatandaşlar Afyonkarahisar, Adana, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kocaeli, Kütahya, Isparta, İstanbul, İzmir, Mersin, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak, Van ve Yozgat illerinde satışa sunulan konutlara yüzde 50 peşinat 120 ay vadeyle sahip olabilecek.

Ağrı, Bolu, Burdur, Çorum, Düzce, Gaziantep, Giresun, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Konya, Mersin, Muş, Tokat, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak illerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 veya 50 peşinat ile 120 ay vadeyle alınabilecek.

Teminatlar anlaşmalı bankalara yatırılacak

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası ve T.C. Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

 

 

 


Görüntülenme: 35